kobieta klimatyzacja BIELSKO-BIAŁA
klimatyzacja skoczów

KLIMATYZACJA BIELSKO-BIAŁA

 

Firma KLIMA-T to przede wszystkim indywidualne podejście oraz profesjonalne usługi poparte wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na jakość i świadomość klientów doradzając im na każdym etapie inwestycji. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach, serwisie oraz sprzedaży jednostek KLIMATYZACYJNYCH typu split oraz multisplit. Obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucjonalnych z terenu miasta BIELSKO-BIAŁA i okolic. Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście oraz konkurencyjne ceny.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

KLIMATYZACJA PSZCZYNA

Firma KLIMA-T to przede wszystkim indywidualne podejście oraz profesjonalne usługi poparte wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na jakość i świadomość klientów doradzając im na każdym etapie inwestycji. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach, serwisie oraz sprzedaży jednostek KLIMATYZACYJNYCH typu split oraz multisplit. Obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucjonalnych z terenu miasta BIELSKO-BIAŁA oraz okolic. Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście oraz konkurencyjne ceny.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

ZAKRES USŁUG

PROFESJONALNE DORADZTWO

Oferujemy indywidualne podejście do każdej z realizacji. Nasi klienci mogą liczyć na pełne doradztwo oraz profesjonalne wykonanie. Doświadczenie które zdobywamy już od ponad dziesięciu lat pozwala nam zaoferować Państwu profesjonalne usługi.

KOMPLEKSOWE WYKONANIE

Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją, dajemy Państwu pewność że powierzenie nam planowanej inwestycji to dobra decyzja. Nie akceptujemy półśrodków wykonane przez nasz instalacje charakteryzują się poprawnością techniczną, schludnym wyglądem i szybkością realizacji.

SERWIS POGWARANCYJNY

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę serwisu cyklicznego jak i naprawy bieżące. Pracujemy na oryginalnych częściach gwarantując niezawodne działanie instalacji.

OBSZAR DZIAŁANIA

Obsługujemy klinetów biznesowych ja i indywidualnych na terenie miejscowości BIELSKO-BIAŁA, Podbeskidzia, Górnego Śląska, ROW oraz Małopolski Zachodniej. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Logo firmy klima-t klimatyzacja BIELSKO-BIAŁA

ZADZWOŃ

NAPISZ DO NAS

REALIZACJE

KONTAKT

klimatyzacja skoczów

+48 514 703 925

biuro@klima-t.eu

© Copyrights Klima-T 2022. All Rights Reserved
Polityka prywatności